Vizážistické služby

Na přání klientky používám líčidla profesionálních značek, které netestují na zvířatech.

 Z tohoto důvodu u mě nenajdete  značky MAC, Estee Lauder, Revlon, Redken, Loreal, Avon, Marry Kay aj.!

Používám k práci mnoho druhů značek se kterými jsem spkojená. Obsah mého kitu se mění v rámci omezené trvanlivosti produktů, novinek na trhu a změn v trendech líčení atd. 

Líčím téměř cokoli 

  • Denní líčení
  • Večerní líčení
  • Velké večerní líčení
  • Plesové líčení
  • Svatební líčení
  • Foto make-up
  • Extravagantní líčení
  • Karnevalové líčení
  • Fantazijní líčení k
  • Kurzy líčení

 

Změna  vizáže....

Už dlouho vypadáte všedně, změnila-li jste zaměstnání, nebo máte chuť vyzkoušet něco nového, je čas na změnu zevnějšku. Nemusí to vždy být změna velká, někdy stačí doladit jen pár drobností a výsledek může být ohromující. Domnívám se, že každá změna by měla být vždy k lepšímu, nikoliv za každou cenu, jak jsme toho bohužel někdy svědky. Nejde mi jen o to, abyste byla krásně nalíčená nejen na jeden den, ale abyste vše, co se zde dozvíte, uměla uplatnit i prakticky.

 

Nácvik líčení....

Pokud si nejste jistá, že zvládnete líčení hned napoprvé, můžete si ho natrénovat. Během tohoto sezení Vám vždy polovinu obličeje nalíčím já a druhou si pak pod mým vedením nalíčíte sama. Bude-li trénink následovat po make-up konzultaci, můžete se pod mým vedením nalíčit sama. Můžete si i vyzkoušet stupňování líčení - od jemného denního až po výrazné večerní líčení. Viz minikurz líčení.

 

Minikurz osobního líčení

(Aneb školící seminář na to, jak se cítit krásná každý den)

 

Nevíte si rady s líčením? Potřebujete v práci vypadat reprezentativně, ale nevíte, jak na to? Máte doma spoustu líčidel, ale nejste si jisti jak je použít? Cítíte, že se potřebujete s líčením někam posunout? Nebo se nelíčíte vůbec a chtěla by jste začít? Máte li chuť, nabízím Vám možnost naučit se líčit sama sebe pro své denní použití a pro dobrý pocit ze sebe sama. :)

Kurzík zahajuji probráním péče o pleť. (odličování a péče). Následně proberu kosmetické přípravky a jejich použití, takový základ o tom jak na sebe s péčí a láskou. :)

Dále na kurzu probereme techniky líčení krok za krokem, zejména základní přípravky pro líčení, jejich nanášení, typy i konzistence, které jsou pro Vás nejvhodnější. Poradím Vám, jaké barvy používat, aby jste co nejvíce podtrhla své rysy a stále se cítila sama sebou. Také Vás naučím používat štětce a triky profesionálů, které Vám líčení výrazně usnadní a prodlouží jeho trvanlivost. Pokud si s sebou přinesete vlastní kosmetiku, vybereme která je vhodná a kterou je lepší vyměnit nebo použít případně jinak atd. (Mohu Vám doporučit co koupit a případně asistovat u nákupu atd. dle domluvy a potřeby.)

Během tohoto sezení si make-up také natrénujete prakticky... Můžete si vyzkoušet i stupňování líčení - od nenápadného denního až po výrazné večerní. Poradím Vám, jak u každodenního líčení strávit co nejméně času a při tom vypadat perfektně.

Osobní kurz líčení zabere cca 1-2 hodiny (dle individuální potřeby). Kurz můžete absolvovat také s kamarádkou, sestrou, či kýmkoli pro Vás příjemným .:o

 

Cena mini-kurzu je 2000 Kč na osobu.
Je možné koupit i jako dárek - dárkovou poukázku.

(Na kurzu je k dispozici vše na odličování i líčení, pití a něco malého dobrého).

 

Líčení:

Svatební líčení

má být jemný, přirozený, ale zároveň efektní pro fotografii a musí vydržet stejný po celý den. Při zkoušce spolu vybereme odstíny, můžete si vyzkoušet různé barvy a intenzitu líčení tak, aby ste se cítila krásná a spokojená.


Denní líčení

přirozený make-up pro každý pracovní  den i volný čas


Večerní líčení

kouřový či třpytivý make-up na večírky, plesy a jiné večerní příležitosti


Businnes make-up

potřebujete-li vypadat perfektně na obchodní jednání

Foto make-up

Make-up pro fotopor-trét a prezentační fotografii, pro modelky do booků a na setkarty, líčení na boudoir, těhotenské či rodinné foto atd.

 

Make-up mejdan

Mohu Vás navštívit na Vaší soukromé párty, kde Vám předvedu ukázky profi make-upu k různým příležitostem. Názorně vysvětlím postupy líčení a ráda zodpovím případné dotazy. Takto můžete strávit inspirující odpoledne, rozlučku se svobodou či večer v příjemné domácí atmosféře se svými kamarádkami.