Líčení a hair styling na focení fotografií boudoir.

 

budoár, boudoir [budoár]

Význam slova:
Z historie, Budoár byl součástí soukromého apartmá dámy, pro koupání a oblékání, v blízkosti její ložnice. V pozdějších obdobích, byl budoáru používán jako soukromý obývací pokoj a byl používán pro jiné činnosti, jako je vyšívání nebo pro trávení příjemných chvil s partnerem či přáteli. V karibské angličtině, budoár je místnost v přední části domu, která je užívána k přijímání hostů a pobavení se s přáteli či rodinou.. 

 

Boudoir Párty je určená pro všechny, které se ostýchají přijít na focení samotné. Fotografování probíhá za účasti 2-3 kamarádek, které si vzájemně chtějí dodat odvahu a namotivovat se k sexy glamour pózám a výrazům. Výsledkem jsou krásné fotografie ať už pro přítele, nebo jen tak pro sebe. Na focení je kromě vás přítomná už jen fotografka a vizážistka, takže se jedná čistě o dámskou jízdu.

V poslední době se rozmohl trend focení sexy kalendáře pro budoucího manžela, tedy předsvatební focení jako svatební dar. Je to vcelku pochopitelné když uvážíme, kolik energie a času věnuje budoucí nevěsta před svatbou dietám, cvičení a různým zkrášlovacím procedurám.

Boudoir není módní focení, není tedy určené pro profesionální modelky. Nemusíte se obávat, že nebudete vědět jak se postavit, kam se dívat. Během focení vás povedeme, fotografka vám poradí pózu a kamarádky můžou doupravit třeba detaily, či vás rozesmát kdž je třeba. Nemusíte mít perfektní postavu či tvář, nemusíte umět pózovat, o to se postaráme, že budete vypadat co nejlépe. Občas se před focením objeví opar, modřina nebo vyrážka. Tím se nestresujte. Žijeme v době digitálních retuší a po dohodě s fotografkou si můžete nechat zaretušovat různé vady na kráse. Fotografie, které vídáte v módních časopisech jsou focené s profesionálními modelkami a přesto se několik desítek hodin retušují. 

Budoucím nevěstám radím vzít i závoj nebo jiné svatební doplňky. Vezměte si vše, co je sexy a co vám sluší. Z výsledných fotografií můžeme vytvořit luxusní fotoalbum, kalendář na celý rok či tu nejlepší fotografii vytisknout na plátno ve velkém rozměru atd.

Boudoir lze fotit i v soukromí po jedné, když nechcete být při focení s nikým jiným ani s kamarádkami a chcete si své focení užít sama, není to problém.