Kosmetická péče

Pracuji s přírodní kosmetikou, která je bez konzervantú a je tudíž výborně snášené klienty s citlivou i alergickou pletí.

Kosmetické ošetření si mohou dopřát mladiství, ženy i muži jakého-koli věku i lidé s kosmetickými vadami pleti jako jsou například poruchy pigmentace, nebo kuperóza aj. Provádím ošetření všech typů pleti a samozřejmostí je jejich diagnostika. 

 

Úkony které provádím  v rozsahu kosmetické péče:

 •                Povrchové čištění
 •                Hloubkové čištění
 •                Změkčení pleti
 •                Masáže obličeje, krku a dekoltu (suché, mastné, lávové kameny...)
 •                Depilace obličeje (obočí,chloupky pod nosem,brada aj...)
 •                Masky různých aplikací a složení (jílové, prachové, gelové...)
 •                Barvení řas
 •                Barvení a odbarvování obočí
 •                Zesvětlování pigmentových skvrn
 •                Peeling, gumovací masky
 •                Liftingové kúry a ampule
 •                Mikromasáž očního okolí
 •                Masáže obličeje, krku a dekoltu

 

Lifting obličeje - ruční masáží

Lifting - vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje), která využívá pouze masáže. Nyní máte možnost se tuto metodu vyzkoušet nově i v ČR.


Lifting obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážete tento výraz některou z metod např. liftingem obličeje odstranit, pomůžete si  i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Budete mít  tedy nejen krásně vypnout pokožku ,ale i pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.

Tato liftingová masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Pomáhá i v rekonvalescenci po ochrnutí svalu v obličeji atd.

 

Indická masáž hlavy, antistresová masáž

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.


Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, protože se zbavíte obrovské psychické zátěže a budete se  cítit jako znovunarození…

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.

O výborných účincích na vlasy a pokožku není sporu!!!

Tato masáž je vhodná jako podpora léčby migrény, krční a hrudní páteře,alopecie atd.…