Lucie Hromádková

E-mail: newsara@atlas.cz 

Telefon: 723 582 401

Praha-východ 
Říčany
 

V případě, že se nedovoláte, pošlete mi prosím sms nebo email a já se Vám ozvu hned jak to bude možné.

 

 

 

Něco jako životopis  Lucie Hromádkové

 

Děkuji, že Vás zajímá něco o mně.

Jmenuji se Lucie Hromádková a narodila jsem se v Hodkovicích u Prahy v roce 1982.

V dětství jsem chtěla být učitelkou v mateřské školce, ale to se brzy změnilo a můj zájem se obrátil ke kosmetice a líčení.

Kosmetická škola pro mně byla vlastně nevyhnutelná volba, protože přes velkou závislost na kosmetice a všem kolem ní, bych ani jinou školu nejspíš nevystudovala :o)

A tak jsem tedy absolvovala tříletý učební obor kosmetička , zakončený závěrečnými zkouškami s vyznamenáním a dvouletým nástavbovým studiem zakončeným maturitou v roce 2003.

Při studiu jsem prošla výukou manikůry, pedikůry, lepení semi-permanentních řas atd. Pracovala jsem jako maskérka na muzikálu Sněhová královna, zúčastnila se soutěží v make-upu atd.

Součástí studia byla i bohatá praxe v kosmetickém salonu, jeden rok jsem byla vybrána jako nejlepší studentka a byla mi umožněna praxe na kožním oddělení u MUDr Jiřiny Cabalové. Tento rok je pro mě dosud nezapomenutelným a stále čerpám z toho co jsem se v ordinaci naučila.

Již od prvního ročníku školy jsem pracovala na občasných svatbách a externě pro firmu COTY. Práci pro tuto kosmetickou firmu jsem se věnovala i po ukončení studia, a to do roku 2009. Pro firmu Coty jsem pracovala jako vizážistka (Rimmel a Astor –Nové Strašecí, Vlašim, Benešov, Rakovník, Kosova Hora, Hořovice, Praha aj….) Díky této práci jsem líčila např. Prague Fashion Week a jiné přehlídky, různé společenské akce jako (např. Zdravotní sestra roku, atd.) Mimo tuto práci jsem líčila proměny do různých časopisů a internetových blogů. V tomto období jsem pracovala i jako kosmetička a získala tak potřebnou praxi a následně jsem 2roky pracovala jako kosmetička a vizážistka v Relax-centru Švehlovka v Praze-Hostivaři, v letní sezóně se navíc věnovala přípravě a realizaci svateb. Občasně jsem spolupracovala s fotografy jako např. Tomáš Pánek (2006), Robert Smělý, Soňa Kochová aj.(focení modelek, pracovní foto zaměstnancú, foto osobností jako např. Lucie Váchová, Tereza Pergnerová,Kateřina Brožová, Maky…) Pracovala jsem také jako maskérka na klipech a různých natáčeních (Klip skupiny Škwor, Prohrála v kartách, Lenky Filipové aj.)

 Po odchodu z Prahy jsem necelý rok (období těhotenství) pracovala na organizaci svateb, svatebních účesech a líčeních a jako kosmetička-masérka ve Svojeticích, dále jsem líčila a česala několik přehlídek pro svatební salon Kleinod....

Na začátku roku 2010 se mi narodil syn.

Od roku 2010 do roku 2013 jsme pracovala na svatbách a líčení pro fotografy.

Od roku 2012 úzce spolupracuji s fotografkou Hankou Skácelovou a připravuji dámy na focení boudoir, portrét, těhotenské a rodinné foto atd., souběžně spolupracuji s báječnými fotografy Davidem Šimánkem, Míšou Ptáčkovou, Katkou Bergerovou a Monikou Barry.

Od prosince 2014 působím na Praze 3.

 

 

2020

Rok 2020 a 2021 je plný změn  a viru, který ovlivnil bohužel i mou práci a tak se mé působiště přesouvá do Říčan (Praha-východ) . Aktuálně nemám oficiální ateliér ani kosmetický salon.

Spolupracuji s fotografy Hankou Skácelovou, Míšou Práčkovou, Janou Kropáčkovou a Hankou Tučkovou....

 

Stále s láskou a nadšením pracuji jak se dá a jsem tu pro Vás, co a jak bude s  námi ve službách uvidíme.

 Děkuji Lucie