Svatební servis a koordinace svatby

Svatební servis

Milé nevěsty,protože vím, že je někdy těžké vyznat se v širokém sortimentu služeb, které Vám různé agentury nabízí, ráda bych Vám podrobněji popsala služby, které Vám mohu poskytnout já. Jsem schopna Vám zorganizovat celou svatbu od A do Z. Každou svatbu dělám individuálně dle přání a osobnosti klienta, tak aby to byl ten nejkrásnější den, který si užije každý kdo se ho bude účastnit. Ale hlavně a to především je mým názorem, ře tento den je dle vkusu ženicha a nevěsty a ne jejich maminak a babiček.

 Dle přání mohu zajistit:

 Zamluvení a výběr termínu svatby

Lokality pro svatební obřad, hostinu, party

Catering

Svatební apartmá

Ubytování hostů

Svatební a společenské šaty

Snubní a zásnubní prstýnky

 Květinový servis

Slavnostní dekorace (tabule i prostor)

Svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky

Svatební dorty, mini deserty, svatební koláčky

Výslužky včetně krabiček a ozdob

Svatební účes, líčení, nehtový design

Fotografické služby, videozáznam, svatební kniha

Doprava

Upomínkové dárky pro hosty

Hudební doprovod

Doprovodný program

 

 

 Koordinace svatby

Proč využít svatební koordinátorku?

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě většiny z nás. To, jaká bude právě ta Vaše svatba, záleží především na Vašem přání, fantazii, životním stylu a v neposlední řadě na finančních možnostech. Aby pro Vás i ostatní svatebčany byla svatba jedinečným zážitkem, můžete veškerý shon, zařizování, rezervace termínů, obvolávání, hlídání dodavatelů, kritické chvíle
a napětí přenést na svatební agentku. Váš svatební den tak  bude doladěn do nejmenšího detailu. Se svatební ženou si svatbu můžete v klidu užít, věnovat se jeden druhému a svým hostům.


Chcete, aby Vaše svatba byla nezapomenutelná, a uvítáte pomoc s její realizací? 

Máte představu Vašeho svatebního dne, ale nevíte, jak vše zorganizovat a uhlídat všechny detaily? Nemáte dostatek času na probírání se spoustou nabídek svatebních služeb a výrobků, chcete se rozhodovat mezi různými dodavateli již předvybranými podle Vašeho zadání? Nebo "jen" chcete, aby tak důležitá událost, jako je Vaše svatba, byla v rukách profesionálů? Ze stejných důvodů využívá stále více párů služeb svatebních agentur. Zrovna tak jako jiné služby zadáváte profesionálům, i organizaci svatby můžete zadat profesionálce -svatební koordinátorce. Ta na rozdíl od většiny snoubenců organizuje svatby častěji než 1x za život, a proto má potřebné praktické zkušenosti.

Budeme mi ctí pokudsi vyberete právě mě na tento velký okamžik. Řeknete mi svojí představu o svatbě ,nebo jí společně vytvoříme a  její splnění už bude moje starost a radost.