Vizáž

Služby:

K líčení aktuálně používám zásadně líčidla profesionálních značek, které netestují na zvířatech!!!!! 
 Z tohoto důvodu u mě již nenajdete MAC,Estee Lauder, Revlon, Redken, Loreal, Avon, Marry Kay aj.!
Používám k práci výrobky značek INGLOT,  Zoeva, Nyx , Too Faced, Urban Decay, Catrice, Lavera, Gosh, Clarins, Lush, Bioderma, aj.
 

Líčím téměř cokoli :)

 •                                                                  Denní líčení
 • Večerní líčení
 • Velké večerní líčení
 • Plesové líčení
 • Svatební líčení
 • Foto make-up
 • Extravagantní líčení
 • Karnevalové líčení
 • Fantazijní líčení¨
 • Kurzy líčení

 

Změna  vizáže....

Už dlouho vypadáte všedně, změnila-li jste zaměstnání, nebo máte chuť vyzkoušet něco nového, je čas na změnu zevnějšku. Nemusí to vždy být změna velká, někdy stačí doladit jen pár drobností a výsledek může být ohromující. Domnívám se, že každá změna by měla být vždy k lepšímu, nikoliv za každou cenu, jak jsme toho bohužel někdy svědky. Nejde mi jen o to, abyste byla krásně nalíčená nejen na jeden den, ale abyste vše, co se zde dozvíte, uměla uplatnit i prakticky.

 

Nácvik líčení....

Pokud si nejste jistá, že zvládnete líčení hned napoprvé, můžete si ho natrénovat. Během tohoto sezení Vám vždy polovinu obličeje nalíčím já a druhou si pak pod mým vedením nalíčíte sama. Bude-li trénink následovat po makeup konzultaci, můžete se pod mým vedením nalíčit sama. Můžete si i vyzkoušet stupňování líčení - od jemného deního až po výrazné večerní líčení.

Minikurz osobního líčení

(Aneb školící seminář na to, jak se cítit krásná každý den)

 

Nevíte si rady s líčením? Potřebujete v práci vypadat reprezentativně, ale nevíte, jak na to? Máte doma spoustu líčidel, ale nejste si jisti jak je použít? Cítíte, že se potřebujete s líčením někam posunout? Nebo se nelíčíte vůbec a chtěla by jste začít? Máte li chuť, nabízím Vám možnost naučit se líčit sama sebe pro své denní použití a pro dobrý pocit ze sebe sama. 

Kurzík zahajuji probráním péče o pleť. (odličování a péče). Následně proberu kosmetické přípravky a jejich použití, takový základ o tom jak na sebe s péčí a láskou. 

Dále na kurzu probereme techniky líčení krok za krokem, zejména základní přípravky pro líčení, jejich nanášení, typy i konzistence, které jsou pro Vás nejvhodnější. Poradím Vám, jaké barvy používat, aby jste co nejvíce podtrhla své rysy a stále se cítila sama sebou. Také Vás naučím používat štětce a triky profesionálů, které Vám líčení výrazně usnadní a prodlouží jeho trvanlivost. Pokud si s sebou přinesete vlastní kosmetiku, vybereme která je vhodná a kterou je lepší vyměnit nebo použít případně jinak atd. (Mohu Vám doporučit co koupit a případně asistovat u nákupu atd. dle domluvy a potřeby.)

Během tohoto sezení si make-up také natrénujete prakticky... Můžete si vyzkoušet i stupňování líčení - od nenápadného denního až po výrazné večerní. Poradím Vám, jak u každodenního líčení strávit co nejméně času a při tom vypadat perfektně.

Osobní kurz líčení zabere cca 1-2 hodiny (dle individuální potřeby). Kurz můžete absolvovat také s kamarádkou, sestrou, či kýmkoli pro Vás příjemným .

 

Cena mini-kurzu je 1500 Kč na osobu.
Je možné koupit i jako dárek - dárkovou poukázku.

(Na kurzu je k dispozici vše na odličování i líčení, pití a něco malého dobrého).

 

 

Líčení:
 

Svatební líčení

má být jemný, přirozený, ale zároveň efektní pro fotografii a musí vydržet stejný po celý den. Při zkoušce spolu vybereme odstíny, můžete si vyzkoušet různé barvy a intenzitu líčení tak, aby ste se cítila krásná a spokojená.


Denní líčení

přirozený make-up pro každý pracovní  den i volný čas


Večerní líčení

kouřovýý či třpytivý make-up na večírky, plesy a jiné večerní příležitosti


Businnes make-up

potřebujete-li vypadat perfektně na obchodní jednání

Foto make-up

Make-up pro fotoportrét a prezentační fotografii, pro modelky do booků a na setkarty, líčení na boudoir, těhotenské či rodinné foto atd.

 

Make-up mejdan :)

Mohu Vás navštívit na Vaší soukromé párty, kde Vám předvedu ukázky profi make-upu k různým příležitostem. Názorně vysvětlím postupy líčení a ráda zodpovím případné dotazy. Takto můžete strávit inspirující odpoledne, rozlučku se svobodou či večer v příjemné domácí atmosféře se svými kamarádkami.

 

Asistence při nákupu...

Podle Vašeho stylu a nároků navštívíme vybrané obchody a já Vám budu k dispozici jako konzultant.

 
 Poradenství v oblasti vizáže:
 •    Poradenství ohledně proporcí postavy a střihu oblečení návrhy doplňků, šátků, kravat, šperků a brýlí..
 •    Poradenství ohledně vhodnosti nošení barev a barevných kombinací...
 •    Asistence při nákupu ... 
 •    Poradenství při plánování a realizaci svateb