Akce a novinky

Pro svatební sezónu 2019 je v trendu spousta barviček, já hlasuji pro tyto :)
 
 
 
Svatební veletrh v hotelu Diplomat byl báječný, moc děkuji všem co jsme se potkali.
 
 
Přijďte mě navštívit na Svatební veletrd 3. a 4.února 2017 do Vienna House Diplomat Prague těším se na Vás! 
Stánek číslo 43 :)
 
 
AKCE PRO NEVĚSTY:
SPOLUPRÁCE S KATEŘINOU KYSELICOVOU!
 www.kyss-sperky.cz
10% SLEVA NA BRILLIANTY A VÝROBU SNUBNÍCH PRSTENŮ PRO NEVĚSTY, KTERÉ VYUŽIJÍ SVATEBNÍCH SLUŽEB LUCIE HROMÁDKOVÉ.
*AKCE SE NEVZTAHUJE NA MATERIÁL , OSTATNÍ KAMENY A BRILLIANTY V PRŮMĚRU NAD 4 MM
 
 
 
Svatební trendy na jaro 2016
 
 
 
 

Letos mě opět můžete potkat na SVATEBNÍM EXPU a to na stánku číslo 21

Svatební Expo | Wedding Expo 20.-21.11.2015

 

 

 

Akční cena na plesovou sezónu 2015

 

Svatební trendy barvy 2015

 
Letos budu vystavovat na SVATEBNÍM EXPU V PRAZE!
Svatební Expo je největší podzimní svatební veletrh v republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR. První ročník proběhl v listopadu 2011. Důraz se klade na svatební místa, svatební šaty, květiny, ochutnávku vína a mnoho dalšího. Nevynechejte tuto příležitost získat inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

 

 

Absolvovala jsem nový kurz na Air-brush make-up.

 

V případě zájmu, si lze domluvit termín na tel: 723582401, nebo email newsara@atlas.cz

 

Těším se Lucka Hromádková

 

 

 

 

 

 

Akce first moment!!!

Rezervujte si termín na svatbu v roce 2014 do konce února a získáte slevu 30%

na svatební makeup nevěsty.

 

 

 

 

Svatební trendy pro sezónu 2013

 

Barvy

Jedním z trendů bude v příštím roce světle mátově zelená barva, a to nejen v detailech a dekoracích, ale i na svatebních šatech, dortech, špercích…

Další, trendy barvou je rubínově červená v kombinaci s bílou a růžovou, odvážně i na svatebních šatech. Rudou a tmavě červenou použila v kolekci svatebních šatů pro rok 2013 například Vera Wang.

 
Svatební šaty

Kromě Vintage stylu se do módy vracejí elegantní prvky šatů 20. let 20. století, velice ženské a elegantní, například rafinované malé kloboučky nebo ozdoby z peří v glamour stylu. Šaty mohou být volné a rozevláté, s blyštivými detaily  či aplikacemi podtrhujícími ženskost a jemnost nevěsty, nebo také šaty vypasované ve stylu mermade.

Trendem zůstává romantické pojetí šatů, široké i splývavé sukně, bohaté řasení, krajka, živůtky s ornamenty a doplňky v podobě vějířů, kabelek boa a podobně.

 
Svatební účes

Trendem svatební sezóny 2013 budou v každém případě copy a copánky a vlasové ozdoby vycházející opět z 20. let minulého století.

 

Vintage svatba

Vintage trend svatebního designu bude určujícím prvkem i nadcházející sezóny roku 2013. Přináší znovu měkké, uklidňující pastelové barvy jako jsou starorůžová, světle zelenkavá a krémová v kombinaci s přírodními prvky. K vintage svatbě patří samozřejmě krajkové svatební šaty ve viktoriánském stylu a vlasy zdobené květinami, spletené nebo v lehkých loknách. Motiv krajky se pak může objevit také na svatebním oznámení, svatebním dortu a dekoracích.

 
Rustikální svatba

Další hitem příštího roku bude svatba v přírodním stylu s prvky jako dřevo nebo březová kůra a dalšími rustikálními detaily. Obzvláště motiv kůry stromů bude pro rok 2013 v popředí, lze ho použít na svatební oznámení, dekorace, jmenovky i šperky a doplňky. Úspěch stále slaví pytlovina a proutí, které se v kombinaci s květinami mohou stát originální svatební dekorací celé svatby.

 

 

Nákup nové kosmetiky do vizážistického kufru :O)

Toto je jen ukázka velmi malého zlomku novinek.

(momentálně je kufr kompletně nově vybavený)

 

 

 

Trendy na svatbu 2012 :o)

 

Toužíte-li po vkusné a moderní svatbě, přináším vám ty nejžhavější trendy pro rok 2012!

 

První věc, na kterou byste při plánování svatby neměli zapomenout je svatební téma, které vaši svatbě dodá exkluzivitu a jedinečnost. Navíc správně zvolené téma podtrhne Vaši osobnost!

 Nemusíte-li šetřit každou korunu, dopřejte si na svatbě zábavný program. Tato investice se vám vrátí v podobě nadšených a spokojených hostů. Stále oblíbené jsou vystoupení, které vás i vaše hosty vtáhnou do děje. Vsadit můžete na koktejlovou show, brazilské tanečníky, na ohňostroj nebo na lampiony štěstí. Co se finanční náročnosti týče, nemusíte se bát, efektní zábavu lze pořídit již od 4 000 Kč.

 Velice oblíbeným stylem se v poslední době stává tzvEko svatba, kdy se obřad koná venku, svatební oznámení je na recyklovaném papíře, dekoracím vévodí přírodní materiály a na hostině se podává menu připravené z bio potravin. Eko svatba šetří nejen přírodu, ale i peníze novomanželů.

 Barvami roku 2012 jsou fialová, korálově červená a jemné pastelové barvy od modré, přes starorůžovou až po žlutou. Oblíbené budou i černo-bílé svatby. Černá se promítne i do svatebních šatů nevěsty v podobě mašle či ornamentů na sukni. Kolekce šatů pro rok 2012 jsou v princeznovském stylu a kladou důraz na zvýraznění nevěstiny postavy, takže korzetem a nabíranou sukní rozhodně nic nezkazíte!

 Květinu volte v růžových nebo krémových odstínech. Hitem tohoto roku jsou pivoňky a moderní budou též klasické růže, hortenzie, lilie, orchideje a tulipány. Tradiční bukety nahradí uvolněné kytice, které vypadají jako zrovna natrhané květiny.

 I u svatebních dortů převládají pastelové barvy a návrat slaví bílé svatební dorty s kreslenými motivy inspirujícími se květinami nebo dekorem nevěstiných šatů. Pozvolna mizí klasické výslužky a do popředí se dostávají malé dárky pro hosty, jakou jsou např. mandle v pytlíčku, cupcakes (minidortíky) nebo dárky korespondující s tématem svatby.

Zapomenout nesmíme ani na styl svatebních fotografií, kterému dominují dokumentární fotografie, které oproti stylizovaným snímkům zachycují kouzlo okamžiku stejně jako svatební video. 

Tak hrrr do toho :o) Lucie

 

 

 

18.1.2012 První verze těchto www stránek je na světě :o)