Svatební služby pro nevěsty

Video příprava nevěsty v den svatby vimeo.com/137430290

 

Vizážistické služby pro
nevěsty:

Svatba je velkým dnem v životě člověka, tak si ji užijte plnými doušky v klidu a pohodě. Ráda Vám s tím pomohu......

 Provádím líčení (svatební make-up) nevěsty a ostatních žen, jako jsou maminky, babičky, svědkyně na svatbě a to včetně zkoušky před svatbou, dle předchozí dohody. Svatební účes včetně zkoušky je  samozřejmostí. Provádím poradenství, návrhy a případnou realizaci u většiny nutností na svatbě.Jako například návrhy šperků, prstýnků, kytice a aranžmá, návrhy dekorací, svatební doplňky (deštníky, kravaty, boty, brýle atd.). Svatební výzdoba a jejich případná realizace. Všechny služby lze poskytnout i jednotlivě a v den svatby je samozřejmý dojezd do domu za nevěstou. Více viz Svatební servis.... 

 Co se týče vzhledu nevěsty:

Pomohu Vám navrhnout a vytvořit celkový svatební look včetně výběru šatů, kytice, účesu i  makeupu. Vše by mělo odpovídat nejen Vašemu barevnému typu, ale i Vaší  osobnosti - zda jste typ spíše klasický, romantický, či sportovní, ale  také ladit stylově i barevně jako celek.

 Pokud máte šaty již vybrané, doporučím Vám svatební účes a make-up, který se stylově hodí jak  k šatům, tak i k Vám a pomohu vybrat kytici. Ta by měla ladit s Vaším barevným typem, tělesnými proporcemi a charakterem šatů. 

  •  Pokud máte šaty a kytici vybrané, opět Vám doporučím svatební účes a make-up, který by měl ladit s  barvami kytice, nebo být barevně neutrální, aby se barvy vzájemně  nerušily.Zároveň Vám doporučím ozdoby do vlasů, bižuterii a různé doplňky. Případně mohu posoudit již zakoupenou bižuterii, pokud nejste rozhodnutá. Vše dle individuální potřeby nevěsty.

SVATEBNÍ ÚČES I SVATEBNÍ MAKE-UP ZREALIZUJI SAMA.

Ráda Vám pomohu po přípravě do šatů atd.

 

 

SVATEBNÍ MAKE-UP

Je to makeup slavnostní, výraznjší než klasické denní líčení. Je určen pro přirozené denní světlo, pohled zblízka a na fotografii což je nutné zohlednit. Proto musí být maximálně pečlivě vypracován a být velmi odolný a trvanlivý. 

SVATEBNÍ ÚČESY

Na svatbu se hodí účesy spíše romantické, klasické drdoly, či polodrdoly s částí rozpuštěných vlasů. Účes by měl respektovt tvar obličeje a odpovídat svým charakterem stylu šatů. Vlasy se většinou dozdobují různými vlasovými doplňky - štrasovými sponami, tiarami, nebo živými květy. Ty vypadají ve vlasech vždy nádherně a pokud vlasy nejsou husté nebo dlouhé, dá se drdol pomocí květin opticky zvětšit. Ozdoby do vlasů by měly ladit s ostatnímy šperky. Květy do vlasů květinářka upraví tak, aby rychle nezvadly. Celý účes pečlivě vypracuji a vystylinguji, aby vydržel i extrémnější zatížení (vítr,focení, tanec, atd. ...).

Jak probíhá zkouška ?

Před zkouškou je možné mi zaslat na email obrázek šatů a kytice , Váš portrét a případné účesy či líčení ,co se Vám líbí, zkoušku nám to usnadní, protože se na Vás mohu lépe připravit a udělat si představu o Vašem vkusu.

Většina nevěst požaduje zkoušku jak svatebního líčení, tak i svatebního účesu. Zkouška obvykle probíhá u mne po předchozí dohodě. Trvá individuálně cca 1,5 - 3hodiny dle náročnosti účesu a líčení. (Na zkoušku je dobré přijít odlíčená a s den předem umytými vlasy, mastí-li se Vám vlasy hodně, tak vlasy umyté ten den ráno). Budu ráda když se individuálně dohodneme předem. Vlasy by měly být čisté bez laků a tužidel.

Make-up : Společně vybereme barvy, které Vám sedí a jsou Vám i příjemné, abyste byla spokojená a zároveň zůstala sama sebou. Líčení na zkoušce provádím stejné jako v den svatby.

 Účes:  se na zkoušce většinou ůplně nevypracuje a stylinguje málo, aby šel snadno rozčesat a mohla jste si případně vyzkoušet více typů svatebních účesů. Na vaše přání jej však mohu vypracovat stejně jako účes finální je dobré kvůli časové náročnosti na to upozornit při domlouvání zkoušky. Cena zkoušky účesu se liší pokud v účes  chcete odejít. (jestli v účesu  budete chtít odejít, musí se více vystylingovat, odcházíte s případnou podložkou, sponkami atd).

Obvykle zkoušku fotím, aby bylo pro nevěstu možné ukázat foto např. mamince a pro snadnější představu celku s šaty a květinou.

Na zkoušce  či po ní se zároveň domluvíme na konkrétním čase, harmonogramu příprav, adrese příprav  atd.

Po zkoušce zasílám na vyžádání také kalkulaci ke schválení.

 

V den svatby:

V den svatby samozřejmě jezdím za nevěstou na místo jejích příprav, dle předchozí dohody. 

Vždy se snažím odvést svou práci na výbornou a ráda vypomáhám s občasnými nehodami, které se tak někdy stanou.                 Vždy  vše dobře dopadne a je z toho nádherný den D a mě je ctí že u toho mohu být. 

Na den D je dobré být krásně vyspalá a v pohodě :) No a to tak moc často nebývá, tak že nebojte, všechno bude fajn, popovídáme, nalíčíme a učešeme a bude to fajn dopoledne :).

Doporučuji den před svatbou večer umýt vlasy, namazat tělo i obličej krémem a nedoporučuji žádný extrém. 

Nepoužívejte nic na co nejste zvyklé, nová maska na obličej po které se osypete, nebo maminky prášek na nervy po kterém mi nejde vzbudit nevěstu, nechte na jindy, nebo nikdy :)

Těším se na Vás!!! 

 

*Ceny služeb najdete volně dostupné a stejné pro všechny zde na stránkách.

http://www.luciehromadkova.cz/ceny/